flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Оголошення про виклик до Володарського районного суду Київської області Вітенка Віктора Борисовича

08 липня 2019, 11:21

Оголошення про виклик до Володарського районного суду Київської області

Вітенка Віктора Борисовича

В провадженні Володарського районного суду Київської області перебуває  цивільна справа № 357/524/19 провадження № 2/364/219/19 за позовом Вітенко Світлани Вікторівни до Вітенка Віктора Борисовича про розірвання шлюбу.

Розгляд справи проводиться  в порядку загального позовного провадження, судове засідання призначено  на 30.07.19 року на 10:00 годину, в залі №1 в приміщенні Володарського районного суду Київської області за адресою: смт Володарка, вул. Миру, 25, Київської області.

Вітенко Віктор Борисович може подати протягом п’ятнадцяти днів з моменту опублікування даного оголошення письмову заяву із запереченнями проти розгляду справи у порядку спрощеного провадження, відзив відповідачем подається протягом п’ятнадцяти днів, у разі неявки відповідача справа буде розглянута за йогом відсутності , на підставі наявних у ній даних та доказів. З опублікуванням на офіційному веб-сайті судової влади України цього оголошення особа вважається повідомленою про дату, час і місце розгляду справи

Інформацію щодо справи учасники справи можуть отримати на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за посиланням  http://vl.ko.court.gov.ua/sud1010/  з зазначенням індивідуального номеру провадження.

 

 

Суддя Володарського районного суду

Київської області                                                                                                       Г.Л. Моргун