flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Повідомлення про ухвалення заочного судового рішення відносно Крупа Сергія Миколайовича у справі № 364/238/19

07 червня 2019, 14:27

Повідомлення

про ухвалення заочного судового рішення

відносно Крупа Сергія Миколайовича у цивільній справі № 364/238/19

 

Володарський районний суд Київської області  повідомляє, що 07.06.2019 року, розглянуто справу № 364/238/19 за позовом   Старинець Дениса Анатолійовича до Крупа Сергія Миколайовича, ( 05.03.1971 року народження)  про визнання особи такою, що втратила право користування жилим приміщенням.

Суд ухвалив заочне рішення, яким позов – задовольнили повністю.

Суддя роз’яснює, що заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача. Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом тридцяти днів з дня його проголошення. Учасник справи, якому повне заочне рішення суду не було вручене у день його проголошення, має право на поновлення пропущеного строку на подання заяви про його перегляд - якщо така заява подана протягом двадцяти днів з дня вручення йому повного заочного рішення суду. У разі залишення заяви про перегляд заочного рішення без задоволення заочне рішення може бути оскаржене в загальному порядку, встановленому цим Кодексом. У цьому разі строк на апеляційне оскарження рішення починає відраховуватися з дати постановлення ухвали про залишення заяви про перегляд заочного рішення без задоволення. Рішення може бути оскаржене до Київського апеляційного суду шляхом подання апеляційної скарги до Володарського районного суду Київської області протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення. Заочне рішення набирає законної сили, якщо протягом строків, встановлених ЦПК України, не подані заява про перегляд заочного рішення або апеляційна скарга, або якщо рішення залишено в силі за результатами апеляційного розгляду справи.

З моменту розміщення інформації вважається, що особа отримала судове рішення.

Інформацію щодо справи учасники справи можуть отримати на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за посиланням  http://vl.ko.court.gov.ua/sud1010/  з зазначенням індивідуального номеру провадження або отримати  копію рішення безпосередньо у приміщенні суду за адресою: вул. Миру, 25, смт Володарка, Київської області, 09301.

 

Суддя

Володарського районного суду                                                    Г.Л. Моргун

Київської області